ויסבלום אדריכלות ועיצוב

ויסבלום הוא משרד מקצועי לאדריכלות ועיצוב העוסק בתכנון בתים פרטיים, עסקים ומבני ציבור.הנושאים בהבטחת המותג – מחויבים למצוינות!עיצבנו ובנינו אתר מצוין! תוכלו לבקר בו.

סוגה בשושנים

סוגה בשושנים הוא עסק לשזירת פרחים אומנותית לאירועים.עיצוב כיסאות כלה, זרים לכלה ולאירוסין, עיצוב חופות, עיצוב מתנות ועוד…עיצבנו ובנינו אתר תדמיתי יפיפה תוכלו לבקר בו.

שושי לנדמן

שושי היא מאפרת מקצועית בקו אנין וחדשני לנשים שאוהבות להראות יפות וטבעיות.הייחודיות של שושי היא להוציא אותך הכי יפה במראה הטבעי שלך ובאיפור הכי עדין וטבעי.הבטחת המותג – תשארי את רק יפה יותר!

ראש הפקות

הפקת כל סוגי האירועים, אירועים משפחתיים, עיסקים, השקות, דינרים, נופשים, הפקות מוזיקה ועוד.ראש הפקות אלופים בלהרים כל הפקה מתחילתה ועד סופה כולל כל הפרטים הקטנים והגדולים בצורה מושלמת!לקחת את ראש הפקות זה לדעת שתוכלו להיות עם ראש שקט והכל יתבצע על הצד הטוב ביותר.הבטחת המותג – הראש שקט – ההפקה מושלמת!תוכלו לבקר באתר שעיצבנו ובנינו.

בלאק ביי אמריקה

בלאק ביי אמריקה היא חברה אמריקאית למכירה סיטונאית בדיגיטל. יצרנו מיתוג מבדל ומבטא את התחום האונליין והמכירות. בסגנון דיגיטלי ומתקדם.

אורות בכרמים

אורות בכרמים הוא עסק להפקת אירועי שטח בקונספט ייחודי.לכל מי שרוצה להפתיע על אירוע מקורי ולא שגרתיבלב כרמים ופרדסים במושב יסודות. בהפקה ייחודית ומרגשת.הבטחת המותג – אירועים בקונספט טבעי ומעורר השראה.יצרנו מיתוג המשקף מחד את הטבע ומרחבים ומאידך את השלמות והמקצועיות בהפקה.

נועה ששון

נועה ששון היא בעלת סטודיו לאיפור קבוע.לא עוד להשקיע באיפור כל יום מחדש.תפרגני לעצמך להיות יפה וטבעית יום יום.הייחודיות אצל נועה היא דיוק ייסודיות וידי זהב!הבטחת המותג – בואי להיות יפה באופן קבוע!

דרך צלחה

חנות להנעלה לכל המשפחה.לדרך צלחה מוניטין רב שנים של איכות ללא פשרות.הבטחת המותג – נעולים על איכותיצרנו מיתוג המבטא את תחום ההנעלה ומשדר איכות וחוזק ללא פשרות!במראה חדשני ואופנתי.

שובל

שובל הוא סטודיו להשכרת שמלות ערב בתפירת עילית, בדוגמאות מיוחדות ומחמיאות. במגוון סגנונות לכל מידה ולכל גיל. בהתאמה אישית ומדויקת לכל אחת.כל שמלה עוברת התאמה מדויקת לכל לקוחה לפי החלומות, הרצונות והטאצ' האישי שלה.הבטחת המותג – הייחודיות שלך בערב שלך.

מצפן הזהב

לאה גראצ', היא יועצת גרונטולוגית למבוגרים,פועלת מתוך שליחות לסייע למבוגרים ובני משפחתם.יצרנו מיתוג המבטא מחד מצפן המדריך ומכוון. ומאידך לב המבטא הרבה אכפתיות והרבה לב.

דילוג לתוכן