גרביים ברמה

חנות וותיקה שהליטה לשדרג את הלוגו על בסיס הלוגו הישן. ולענן את הנראות הכלליתעם שפה עיצובית כובשת וחדשנית.

בית מרן

אגודת “בית מרן” עוסקת בהפצת תורתו של מרן, רבנו עובדיה יוסף זצוק”לבאמצעות הפצת תורה ויהדות, תמיכה וחסד וסיוע במגוון תחומים.וזוכה להמשיך את מורשתו שהנחיל לעם ישראל.אני זכיתי לקחת חלק בזכות האדירה ולעצב ולבנות את האתר.

שובל – סלון כלות

הסטודיו שמיתגנו בעבר כאן עובר שדרוג מדהים מהשכרת בגדי ערב לסלון כלות בוטיק ברמת על!הלוגו הותאם לשדרוג. וייצרתי מודעה שמבשרת על השדרוג ומבטאת בדיוק את איכות ורמת השמלותבצורה מרגשת ומשכנעת!

פיעטרקובסקי

פיעטרקובסקי זו חנות תכשיטים וכלי כסף עם וותק של 30 שנה.וכעת עברו ממכירה ביתהת לחנות חדשה ומרוחחת! באותה איכות ושירות ידועבחווית קניה חדשה ומפנקת!יצרתי עבורם סדרת מודעות המשקפות את הסטייל, היוקרה והאיכות. ועכשיו במקום חדש!

שלוש. שש. אפס

הדמיות אדריכליות מושלמות עד הפרטים הקטנים.עם החומרים הריאליסטיים והמקצועיים ביותר.יצרנו מיתוג ייחודי המותאם בדיוק לעסק!

רייזי גנץ

רייזי היא מעצבת פנים עם כשרון וטעם מיוחדהיכולות המיוחדות של רייזי יוצרות שילוב מושלם של תכנון חכם ומתוחכם, ועיצוב ייחודי ופורץ דרך.וכך הגענו לבידול המדויק של עיצוב פורץ שטח!שמרוויח בית מרווח יותר, מנוצל יותר ומעוצב הרבה יותר!

צילה ויסבלום

צילה היא מעצבת פנים המתמחה בעיצוב פרקטי ונוח במיוחד!תוך לקיחת כל פרט מחיי היומיום בחשבון.לחווית מגורים נוחה ומאפשרת יותר!צילה הגיעה עם מיתוג מוכןואני יצרתי עבורה קמפיין פרסום ושפה עיצובית מקורית ומיוחדת!

אסתי ראובני

אסתי ראובני היא קלינאית תקשורת מקצועית במיוחדעם גישה חיובית ומיוחדת ותוצאות מדהימות!יצרנו מיתוג חיובי וייחודי שמאפין אותה במיוחד.

סמארט קאוט

קורס חדשני ומקיף למולטימדיה עכשווית!בליווי אישי צמוד!הלקוחה הגיעה אלי עם מיתוג מוכןואני יצרתי שפה עיצובית ופרסום כובש ומשכנע.

אביגיל סויסה

אביגיל סויסה מאפרת כלות וערב בסטיל עדין ויוקרתי.מומחית בהתאמה למבנה הפנים וטעם האישי.אביגיל הגיעה אלי עם מיתוג מוכן.אני יצרתי עבורה שפה עיצובית ופרסום ייחודי ומדויק לה.

דילוג לתוכן