גרביים ברמה

חנות וותיקה שהליטה לשדרג את הלוגו על בסיס הלוגו הישן. ולענן את הנראות הכלליתעם שפה עיצובית כובשת וחדשנית.

שובל – סלון כלות

הסטודיו שמיתגנו בעבר כאן עובר שדרוג מדהים מהשכרת בגדי ערב לסלון כלות בוטיק ברמת על!הלוגו הותאם לשדרוג. וייצרתי מודעה שמבשרת על השדרוג ומבטאת בדיוק את איכות ורמת השמלותבצורה מרגשת ומשכנעת!

שלוש. שש. אפס

הדמיות אדריכליות מושלמות עד הפרטים הקטנים.עם החומרים הריאליסטיים והמקצועיים ביותר.יצרנו מיתוג ייחודי המותאם בדיוק לעסק!

רייזי גנץ

רייזי היא מעצבת פנים עם כשרון וטעם מיוחדהיכולות המיוחדות של רייזי יוצרות שילוב מושלם של תכנון חכם ומתוחכם, ועיצוב ייחודי ופורץ דרך.וכך הגענו לבידול המדויק של עיצוב פורץ שטח!שמרוויח בית מרווח יותר, מנוצל יותר ומעוצב הרבה יותר!

אסתי ראובני

אסתי ראובני היא קלינאית תקשורת מקצועית במיוחדעם גישה חיובית ומיוחדת ותוצאות מדהימות!יצרנו מיתוג חיובי וייחודי שמאפין אותה במיוחד.

כנס שמורה

כמידיה שנה עורך ארגון "שמורה" כנס חיזוק ענק לנשים חרדיות עובדות.היתה לי הזכות לקחת חלק קטן במיזם האדיר הזה.ביצירת שפה עיצובית מקורית שמעבירה את התחושה המרוממת.

שושי לנדמן

שושי היא מאפרת מקצועית בקו אנין וחדשני לנשים שאוהבות להראות יפות וטבעיות.הייחודיות של שושי היא להוציא אותך הכי יפה במראה הטבעי שלך ובאיפור הכי עדין וטבעי.הבטחת המותג – תשארי את רק יפה יותר!

ראש הפקות

הפקת כל סוגי האירועים, אירועים משפחתיים, עיסקים, השקות, דינרים, נופשים, הפקות מוזיקה ועוד.ראש הפקות אלופים בלהרים כל הפקה מתחילתה ועד סופה כולל כל הפרטים הקטנים והגדולים בצורה מושלמת!לקחת את ראש הפקות זה לדעת שתוכלו להיות עם ראש שקט והכל יתבצע על הצד הטוב ביותר.הבטחת המותג – הראש שקט – ההפקה מושלמת!תוכלו לבקר באתר שעיצבנו ובנינו.

בלאק ביי אמריקה

בלאק ביי אמריקה היא חברה אמריקאית למכירה סיטונאית בדיגיטל. יצרנו מיתוג מבדל ומבטא את התחום האונליין והמכירות. בסגנון דיגיטלי ומתקדם.

אורות בכרמים

אורות בכרמים הוא עסק להפקת אירועי שטח בקונספט ייחודי.לכל מי שרוצה להפתיע על אירוע מקורי ולא שגרתיבלב כרמים ופרדסים במושב יסודות. בהפקה ייחודית ומרגשת.הבטחת המותג – אירועים בקונספט טבעי ומעורר השראה.יצרנו מיתוג המשקף מחד את הטבע ומרחבים ומאידך את השלמות והמקצועיות בהפקה.

דילוג לתוכן