בית מרן

אגודת “בית מרן” עוסקת בהפצת תורתו של מרן, רבנו עובדיה יוסף זצוק”לבאמצעות הפצת תורה ויהדות, תמיכה וחסד וסיוע במגוון תחומים.וזוכה להמשיך את מורשתו שהנחיל לעם ישראל.אני זכיתי לקחת חלק בזכות האדירה ולעצב ולבנות את האתר.

ויסבלום אדריכלות ועיצוב

ויסבלום הוא משרד מקצועי לאדריכלות ועיצוב העוסק בתכנון בתים פרטיים, עסקים ומבני ציבור.הנושאים בהבטחת המותג – מחויבים למצוינות!עיצבנו ובנינו אתר מצוין! תוכלו לבקר בו.

סוגה בשושנים

סוגה בשושנים הוא עסק לשזירת פרחים אומנותית לאירועים.עיצוב כיסאות כלה, זרים לכלה ולאירוסין, עיצוב חופות, עיצוב מתנות ועוד…עיצבנו ובנינו אתר תדמיתי יפיפה תוכלו לבקר בו.

ראש הפקות

הפקת כל סוגי האירועים, אירועים משפחתיים, עיסקים, השקות, דינרים, נופשים, הפקות מוזיקה ועוד.ראש הפקות אלופים בלהרים כל הפקה מתחילתה ועד סופה כולל כל הפרטים הקטנים והגדולים בצורה מושלמת!לקחת את ראש הפקות זה לדעת שתוכלו להיות עם ראש שקט והכל יתבצע על הצד הטוב ביותר.הבטחת המותג – הראש שקט – ההפקה מושלמת!תוכלו לבקר באתר שעיצבנו ובנינו.

בלאק ביי אמריקה

בלאק ביי אמריקה היא חברה אמריקאית למכירה סיטונאית בדיגיטל. יצרנו מיתוג מבדל ומבטא את התחום האונליין והמכירות. בסגנון דיגיטלי ומתקדם.

צפונות

צפונות הוא אתר לכל תחומי ההריון, הלידה והפריון.האתר מכיל תוכן רב ועשיר, חנות לממכר מוצרים יעודייםופורום מקצועי לנשים בלבד ליעוץ ושיתוף ומענה באמצעות בעלות מקצוע.בקרו באתר!

בונטון

בונטון הוא בית ספר לקולינריה מקצועית בצפון.בית הספר מציע קורסים מגוונים בתחומי הקולינריה ע"י מרצות המובילות בתחומן.בדגש על מצוינות הן מצד בית הספר והן מצד רמת התלמידות בסיום הקורס.הבטחת המותג – המצויינות בידיים שלך יצרנו מיתוג , פרסומות ובנינו אתר תדמית. בקרו בו.

דילוג לתוכן